ثبت دامنه با استفاده از مشخصات خارج از کشور

با سلام و احترام
ما در مرکز اینترنت پارسیان همیشه سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را ارائه دهیم تا دغدغه های شما مشتریان گرامی را از بین ببریم.
برای اطمینان بیشتر از عدم ایجاد مشکل برای کاربران عزیزمان، از امروز مورخ 1397/08/23 برای ثبت دامنه های جدید، اطلاعات پیش فرض خارج ایران ثبت می شود و در صورتی که خودتان اطلاعات خارجی دارید، لطفا هم اکنون در قسمت پروفایل کاربریتان اعمال کنید.
این امر به دلیل توصیه رجیسترار های همکار ما می باشد که پیرو تحریم های احتمالی جدید بتوانیم بیشترین امنیت را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.
جهت رعایت این تمهیدات امنیتی، بزودی اطلاعات Whois تمامی دامنه هایی که از قبل با مشخصات ایرانی ثبت شده بودند نیز تغییر پیدا خواهد کرد تا به مشکلات تحریم های احتمالی مواجه نشویم.
لطفا در صورت وجود هرگونه سئوال در این خصوص از طریق سیستم تیکت با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.
با آرزوی موفقیت

چرخه حیات دامنه های اینترنتی

چرخه حیات دامنه های ملیبا پسوند ir. دامنه های بین المللیبا پسوند های com. یا net. یا info. یا .co یا org. نمودار فوق چرخه حیات دامنه های بین المللی (com ,net ,org, ...) را طبق قوانینموسسه ICANN نشان می ...

مزایا و معایب دامنه های ملی و بین المللی

در این پست به بررسی برخی تفاوت های دامنه های ملی با دامنه های بین المللی خواهیم پرداخت:   دامنه های ملی دامنه های بین المللی پسوند پسوند اصلی ir. و کلیه زیر مجموعه ها همچون ac.ir. یا co.ir. با ...

افتتاح سایت